fbpx

Hakkımızda

Tekdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Tekdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği güncel bilimsel veriler ışığında diş problemlerinize çözüm sunar.

Hastalarına düzenli olarak her zaman erişebilir ve yüksek kaliteli diş sağlığı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kliniğimizde uluslararası standartlarda üst düzey sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulanmaktadır.

Kliniğimiz en başarılı sonucu ve tam hasta memnuniyetini hedefler. İnsan ve tıp etiği odaklı bir çalışma ve diş hekimliği mesleğine saygı kliniğimizin kurumsal kültürünün temelini oluşturuyor.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir ilçesinde özel Tekdent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinimizde teknoloji ürünü panaromik ve 3D volümetrik tomografi röntgen cihazları ile hasta ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

Yenilikçi tedavi metodları ile yeni teknoloji ürünleri kullanan Tekdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İmplantoloji, Estetik Diş Hekimliği, Çene Cerrahisi, Endodonti, Ortodonti, Diş Eti Hastalıkları, Çocuk Diş Hekimliği, Periodontoloji, Diş Beyazlatma dallarında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Tekdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı, bulunduğu bölge içinde ve dışında referans olmayı amaçlayan sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Tekdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bulunduğu bölge toplumunun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmek, sağlıklı ağız ve dişlere sahip toplum oluşturma yolunda katkı sağlamak amacıyla;

  • Ağız ve diş sağlığı alanında koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
  • Ağız ve diş sağlığı alanında yeni teknolojileri ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarına en yeni ağız ve diş sağlığı tedavi yöntemlerini sunarak kısa sürede iyileştirmek,
  • Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile sosyal sorumluluk kapsamında dental fobinin yok edilmesi yönünde hasta hekim ilişkisini güçlendirmektir.

Randevu Alın

    Kliniğimiz

    Call Now Button